Sonraki Önceki
SÜMEYYE ERDOĞAN BAYRAKTAR’DAN KURUMUMUZA ZİYARET
KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ile eşi Bayraktar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, kurumumuzda bulunan rehabilitasyon merkezinin yanı sıra, ziyaretçi merkeziyle daireleri gezdi. Misafirlerimizin ziyaretlerine Başkanımız Hamza Cebeci'yle birlikte İdare Meclis Üyelerimizden Derya Yanık, Şerif Esendemir ile Personelimiz de eşlik etti

Sakinlerimizle bir araya gelerek sohbet eden Bayraktar çifti, onlara Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını getirdiklerini söyledi.
Bayraktar'ın gösterdiği ilgiden mutlu olduklarını dile getiren sakinlerimiz, kendilerini her zaman yanlarında görmek istediklerini aktardı. Bu arada Bayraktar da yaklaşan seçim için sakinlerimizden dua etmelerini istedi.

Sümeyye Erdoğan Bayraktar ile Selçuk Bayraktar, sakinlerimiz ve çalışanlarımızla fotoğraf çektirdi, ramazanlarını, Kadir Gecelerini kutlayarak iftarlık ikramında bulundu.

Bayraktar çiftine, Rehabilitasyon Merkezimizde üretilen eşyalardan da bazı hediyeler takdim edildi. Bayraktar da burada üretilen eşyalardan satın aldı.

Ziyarette, Sümeyye Erdoğan Bayraktar'ın yeğeni Emine Mahinur Albayrak da yer aldı.
Listeye Geri Dön

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Darülaceze Cad. No:51 Okmeydanı - ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Telefon: (0212) 210 18 95 (Pbx)
    Faks: (0212) 210 18 96

  • E-posta: darulaceze@darulaceze.gov.tr

E-POSTA BÜLTEN

  • Yenilik ve haberlerimizi en kısa sürede almak için bültenimize kaydolun.