Sonraki Önceki
DARÜLACEZE BULUŞMALARININ BU AYKİ KONUĞU EROL ERDOĞAN OLDU

Sunumda bir çok konuya değinen Erdoğan “Darülaceze gibi değerli bir kurumda sizlerle bir araya gelmiş olmaktan çok mutluyum. Dünya nüfusunun hızla yaşlandığı gerçeğinden yola çıkarak, Darülaceze’de Değişimi İzlemek ve Yönetmek konusunun anlamı da çok büyük.” dedi.

Sayın Erdoğan sözlerine; “Değişimi tarif ederken akışkan bir süreç olarak tanımlıyorlar. Akışkan kelimesi çok önemli çünkü akışkan kelimesini sözlükler ‘özlediklerimizi izleyebildiğimiz’ bir süreç olarak ifade ediyorlar.” diyerek devam etti.

Erol Erdoğan konuşmasının sonunda yapılan hizmetlerden dolayı Başkanımız Hamza Cebeci başta olmak üzere Başkan Yardımcılarımız, Yöneticilerimiz ve tüm çalışanlarımıza teşekkürlerini iletti.

200’e yakın siyasetçi, bürokrat, sanatçı ve gönüllülerin ağırlandığında program Kömür Türk Mutfağı’nın hazırladığı kahvaltı ile başladı. 

Başkan Yardımcımız Ahmet Malatyalı’nın sunumu ile devam eden programda Darülaceze ve yeni projeleri ile ilgili video sunumları yer aldı. 

Darülaceze gönüllüsü Asya Port Marka Danışmanı Asuman Karaşabanoğlu ve Urfa Belediye Başkanı Nihat Çiftçi misafirleri selamlama konuşması gerçekleştirdi. 

Program sonunda Başkanımız Sayın Hamza Cebeci ‘’Sabahın erken saatlerinde toplantımıza icabet eden tüm konuklarımıza ve onur konuğumuz Sayın Erol Erdoğan’a teşekkür ederim. Yaşlanan nüfusta bakıma ihtiyacı olan insanlarımız için kurmayı planladığımız ve projelendirdiğimiz yeni yerlerimiz için de tüm halkımızdan destek bekliyoruz.’’ dedi.

Program aile fotoğraf çekimi ile son buldu.

Listeye Geri Dön

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Darülaceze Cad. No:51 Okmeydanı - ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Telefon: (0212) 210 18 95 (Pbx)
    Faks: (0212) 210 18 96

  • E-posta: darulaceze@darulaceze.gov.tr

E-POSTA BÜLTEN

  • Yenilik ve haberlerimizi en kısa sürede almak için bültenimize kaydolun.