Sonraki Önceki
BOLU VALİMİZ AYDIN BARUŞ KURUMUMUZA ZİYARETTE BULUNDU


Başkanımız Hamza Cebeci Bolu Valimiz Aydın Baruş’u makamında ağırladı.

Başkanlık makamında gerçekleşen görüşmede, İdare Meclisi Üyemiz Hasan Şahin, Başkan Yardımcılarımız ve Birim sorumlarımız da hazır bulundu. 

Başkanımız Yüksek Mimar Hamza Cebeci, Bolu Valimiz Aydın Baruş’a kurumumuz hakkında bilgi verdi. Valimiz, Başkanlık Makamında bulunan Sultan Abdülhamid Han’ın kendi elleriyle yaptığı masayı özenle inceledi.

Tanıtım filmizin izlenmesinin ardından Bolu Valimiz Baruş; "Böyle yapılar tarihe atılan imzadır. Kültürü sonraki nesillere aktarmak adına da son derece önemlidir. Çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutlarım." diyerek duygularını ifade etti.

Daha sonra Misafirimiz, sakinlerimizi dairelerinde ve rehabilitasyon merkezinde ziyaret etti. Valimiz Baruş sakinlerimizle yakından ilgilendi. Tek tek onların yanına giderek hatırlarını sordu ve yaptıkları işlerle ilgilendi.

Ziyaretin sonunda Bolu Valimiz Aydın Baruş, Başkanımız Hamza Cebeci’ye misafirperverliğinden ve burada yaptıkları hizmetten dolayı çok teşekkür etti. Başkanımız da Valimize günün anısına Darülaceze Albümü ve sakinlerimizin imal ettiği ürünlerden takdim etti.

Listeye Geri Dön

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Darülaceze Cad. No:51 Okmeydanı - ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Telefon: (0212) 210 18 95 (Pbx)
    Faks: (0212) 210 18 96

  • E-posta: darulaceze@darulaceze.gov.tr

E-POSTA BÜLTEN

  • Yenilik ve haberlerimizi en kısa sürede almak için bültenimize kaydolun.