Sonraki Önceki
GELENEKSEL İFTARIMIZ AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANI FATMA BETÜL SAYAN KAYA'NIN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ

Geleneksel İftarımız Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile İdare Meclisi Üyelerimizin Katılımıyla Gerçekleşti.

Başkan yardımcımız Ahmet Malatyalı’nın sunuşu ile başlayan program Hafız Osman Akyol’un ilahileri ile devam etti.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Fatma Betül Sayan Kaya yapmış olduğu konuşmada;

“Darülaceze 1895’ten beri sevginin, hoşgörünün, merhametin kalesi olmuştur. Ecdadımız eşsiz bir ahlak ve fazilet örneğiyle yardımlaşmanın önemini inşaa ettikleri bu köklü hayır kurumlarıyla göstermiştir. Darülaceze değerlerimizi, dayanışma ruhumuzu gelecek nesillere taşımaya bu gün de dün olduğu gibi devam ediyor. Şüphesiz burada elde ettiğimiz başarıda siz değerli çalışanlarımızın emeği fedakarlıkları çok büyük. Bunu maddi hiçbir karşılıkla ölçmemiz mümkün değil. Ben de burada bulunan tüm çalışanlarımıza ve ailelerine yaptıkları fedakarlıklardan dolayı en kalbi şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Bakanımızın konuşmasının ardından misafirlerimiz Hafız Osman Akyol’un Kur’an tilaveti ve ezanı ile oruçlarını açtılar. Yemekten sonra İdare Meclisi Üyelerimiz Necmettin Bilal Erdoğan, Fatih Kulaçoğlu ve Başkanımız Hamza Cebeci de birer konuşma yaptı. Hatıra fotoğrafı çekiminin ardından program sona erdi.

Listeye Geri Dön

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Darülaceze Cad. No:51 Okmeydanı - ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Telefon: (0212) 210 18 95 (Pbx)
    Faks: (0212) 210 18 96

  • E-posta: darulaceze@darulaceze.gov.tr

E-POSTA BÜLTEN

  • Yenilik ve haberlerimizi en kısa sürede almak için bültenimize kaydolun.