Sonraki Önceki
DARÜLACEZE GÖNÜLLÜLERİYLE BULUŞTU
Darülaceze gönüllülerini ağırladığımız “GÖNÜLLER BİR OLSUN” toplantısını Kültür Merkezimizde gerçekleştirdik.

Basın ve Halkla İlişkiler Müdiremiz Selda Taş’ın sunumuyla gerçekleşen programımız Darülaceze’nin tanıtımı, projelerimiz, ziyaretçilerimiz ve kamu spotlarını içeren sine-vizyon gösterimimizle başladı.

Başkan Yardımcımız Funda Ersin’in açılış konuşmasının ardından Darülaceze Gönüllülerimiz Şengül Kazan ve Asuman Karaşabanoğlu birer konuşma yaptılar.

Darülaceze sakinlerimizden Aytekin Kavukçu ve Hikmet Geyik, Darülaceze hakkında birer konuşma yaptı.

Spiker ve Televizyon programcısı İnci Ertuğrul haziruna hitap ettikten sonra Başkanımız Hamza Cebeci yaptığı konuşmada sosyal yardımlaşmanın öneminden bahsederek gönüllülerimize teşekkür etti.

Programın sonunda programa katılan gönüllülerimize Rehabilitasyon Merkezimizde üretilen ürünlerden oluşan hediyeleri takdim edildi.

Gönüllülerimizden Şengül Kazan ve Metine Akkoyunlu’ya Başkanımız Hamza Cebeci, Korhan Bahar ve Betül Işık’a başkan Yardımcımız İlhan Uğur, Asiye Kefeli ve Belkıs Özener’e Başhekimimiz Ufuk Yurtsever, İnci Ertuğrul ve Züleyha Ortak’a Başkan Yardımcımız Ahmet Malatyalı, Demirkan Barlaz ve Asuman Karaşabanoğlu’na Dr. Filiz Tırtır, Ayşegül Gürerk ve Sevim Gülseren’e Dr. Ahmet Erçek, Aydın Ayaz, Ayşe Süral ve Ebrar Narin’e Genel Koordinatörümüz Mehmet Ayhan Ömeroğlu, Sevim Zengel, Fatma Sofu ve Mebrure Kozakoğlu’na Merve Çakır, Mari Gönüllü, Rıdvan Durgun, Mehire Nesrin Sayın’a Esin Karakuş, Ebru Esenli ve Serpil Yolaçan’a Ayşe Satıcı, Hayal Eyüboğlu ve Havva Gürak’a Başkan Yardımcımız Funda Ersin, Ali Gülcan ve Erdem Aydoğan’a Sümeyra Kocaaslan, Abdullah Özkan, Aynur Ayaz ve Melike Bakın’a Yusuf Adem Uzun, Leyla Bozkurt, Zeynel Abidin Bozyiğitbaşı’na Hasan Bilgin, Reyhan Karagöz ve Zeynep İnan’a Gülcan Batur taşkın, Yasemin Tevfik ve Leyla Toğrul’a Yusuf Duru takdim etti.
Listeye Geri Dön

YARDIM ÇEŞİTLERİ

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Darülaceze Cad. No:51 Okmeydanı - ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Telefon: (0212) 210 18 95 (Pbx)
    Faks: (0212) 210 18 96

  • E-posta: darulaceze@darulaceze.gov.tr

E-POSTA BÜLTEN

  • Yenilik ve haberlerimizi en kısa sürede almak için bültenimize kaydolun.