Sonraki Önceki
Darülaceze’nin yeni yüzü

Tarihî Darülaceze’nin kurumsal vitrini olan www.darulaceze.gov.tr web sitesi tarihi misyonuna cevap verecek şekilde yenilendi.

Yeni görünümüyle yayına başlayan www.darulaceze.gov.tr  görsel olarak daha canlı ve kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çekiyor.

Ziyaretçilerin beğenisine sunulan yeni websitesi; bağışçıların kolay bağış yapabileceği, kurumun faaliyetleri ilgili bilgi almak isteyen ziyaretçilerin de sıkılmadan gezip kısa bir zamanda bilgi alabilecekleri bir tasarımda hazırlandı.

Sitenin yeni yüzü ile ilgili açıklama yapan Darülaceze Başkanı Nevzat Bayhan; kolay site içi dolaşım özelliği sayesinde kullanıcıların içeriklere, akıcı ve modern bir şekilde erişebildiklerini, "online bağış" menüsü başta olmak üzere bütün menülerin içerikleri tek tek ele alınarak güncellendiğini, ziyaretçi ve bağışçıların beklentilerine uygun olarak yeniden tasarlandığını vurguladı.

Darülaceze’nin iletişim ve medya çalışmalarına da özel bir alanda yer verilen yeni siteye gelen kullanıcılar; güncel içeriğe online olarak daha rahat ulaşabilecek ve kurumun faaliyetleri hakkında daha şeffaf bilgilere sahip olabilecekler.

Üst bir performansa sahip olan Darülaceze’nin yeni websitesi,  Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Safari gibi tarayıcıların yanı sıra Android yazılımlı cihazlar, iPad, iPhone ve BlackBerry’lerle de tamamen uyumlu olarak geliştirildi.

Darülaceze’nin yenilenmeye ve değişime verdiği önemi yansıtan yeni websitesinin bir diğer özelliği de, sosyal paylaşım sitelerindeki; Facebook ve Twitter’daki sayfalara kolayca erişimin mümkün kılması.

Ayrıca güvenlik açığı bulunmayacak şekilde tasarlanan sitede, CSS yapısı aracılığıyla tasarım bozulmadan her türlü içerik güncellemesi ve sayfa düzenlemesi yapılabiliyor.

Listeye Geri Dön

YARDIM ÇEŞİTLERİ

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Darülaceze Cad. No:51 Okmeydanı - ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Telefon: (0212) 210 18 95 (Pbx)
    Faks: (0212) 210 18 96

  • E-posta: darulaceze@darulaceze.gov.tr

E-POSTA BÜLTEN

  • Yenilik ve haberlerimizi en kısa sürede almak için bültenimize kaydolun.