Sonraki Önceki
Erol Büyükburç Darülaceze Sakinleri için sahnedeydi…

Türk pop müziğinin efsane sanatçısı Erol Büyükburç, genç klarnetçi Eren Kor`la aynı sahneyi paylaştı. Programa Darülaceze Başkanı Nevzat Bayhan’ın yanı sıra Kâğıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç da katıldı.

Şarkılarını Darülaceze sakinleri için okumasının kendisi için bir onur olduğunu söyleyen efsane sanatçı Erol Büyükburç, burada yapılan güzel hizmetlere şahit olduğunu, kurumun banisi Abdülhamid başta olmak üzere bu güne kadar emeklerini ve yüreklerini paylaşan herkese teşekkür etti.

Darülaceze Başkanı Nevzat Bayhan da; Erol Büyükburç gibi duayenlerin Darülaceze’ye gelip sahne almasının sakinleri mutlu ettiğini, sanatçılarımızın kurumuza sağladıkları destekten dolayı şükranlarını sunduğunu ifade etti. Bayhan, burada yapılan etkinliklerin birçoğunda kendilerini yalnız bırakmadığı için Kâğıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç’a da teşekkür etti.

Darülaceze sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği konserde, Usta sanatçı Erol Büyükburç ve genç klarnet sanatçısı Eren Kor, 2 saat boyunca sahnede izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

Bir hayalinin gerçekleştiğini söyleyen genç klarnetçi Eren Kor ise, "Erol Büyükburç gibi usta bir isimle aynı sahneyi paylaşmak hayalimin bir parçasıydı." dedi.

Listeye Geri Dön

YARDIM ÇEŞİTLERİ

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Darülaceze Cad. No:51 Okmeydanı - ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Telefon: (0212) 210 18 95 (Pbx)
    Faks: (0212) 210 18 96

  • E-posta: darulaceze@darulaceze.gov.tr

E-POSTA BÜLTEN

  • Yenilik ve haberlerimizi en kısa sürede almak için bültenimize kaydolun.