Sonraki Önceki
ALİBEYKÖY BARAJI'NDA KEYİFLİ SAATLER

Sonbaharın belki de son güneşli günlerinde DSİ Alibeyköy Barajı'nda düzenlenen piknikte sakinler keyifli saatler yaşadı.

Tüm sakinler, gönüllüler ve çalışanlar sabahın erken saatlerinde hazırlanarak kendilerine tahsis edilen otobüs ve engelli araçları ile yola çıktı. Daha önceden tüm hazırlıkların yapıldığı piknik alanında masalarına yerleşen sakinler,güzel havanın ve yeşilliğin tadına çay keyfi ile başladı. Mutfak ekibi tarafından hazırlanan mangallar yakılırken,Darülaceze'nin sanatçı sakinleri sahnede yerini aldı.

Piknik alanına teşrif eden Darülaceze Başkanı Dr. Aylin Çiftçi sakinleri selamladıktan sonra , masaları gezerek sakinlerle tek tek ilgilendi. Sakinlerle birlikte şarkılara eşlik etti. Gönüllülerin de katıldığı piknikte Dr. Aylin Çiftçi herkesin bir arada olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bu tür organizasyonlarda çalışanların,sakinlerin ve gönüllülerin sık sık bir araya geleceklerini belirterek tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

Darülaceze sakinlerinin hayatlarını renklendiren ve yaşam sevinçlerinin artmasını sağlayan etkinlikler, Termal Gezileri ve Samsun Dinlenme Tesislerinde konaklama gibi ilgilerini çekecek Çevre ve kültür gezileri ile devam edecek.

Listeye Geri Dön

YARDIM ÇEŞİTLERİ

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Darülaceze Cad. No:51 Okmeydanı - ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Telefon: (0212) 210 18 95 (Pbx)
    Faks: (0212) 210 18 96

  • E-posta: darulaceze@darulaceze.gov.tr

E-POSTA BÜLTEN

  • Yenilik ve haberlerimizi en kısa sürede almak için bültenimize kaydolun.