Sonraki Önceki
DARÜLACEZE BAŞKANI İLHAN UĞUR TÜM PERSONEL İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

Darülaceze Başkanı İlhan Uğur tüm personel ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen ilk toplantıda konuşan Uğur, " Bu bir bayrak değişimidir. Yapılan idari değişikliğin Kurumumuz ve bizler için hayırlı olmasını diliyorum. başta Kurumun banisi Abdülhamit Han olmak üzere emeği geçenleri Rahmet ve minnetle anıyorum. Şahsıma gösterdikleri güvenden dolayı büyüklerimize şükranlarımı sunuyorum.'' dedi.

İlhan Uğur '' Devraldığımız görevin, zor ve meşakkatli olduğunu biliyorum. Kurumu da ,siz değerli arkadaşlarımı da tanıyorum. Dolayısıyla hep beraber elimizi taşın altına koyacağız. Sorumluluklarımızın gereğini yerine getirmek için, hep beraber çalışacağız. Hepinizden sorumluluk taşımanızı ve sorumlu davranarak altından kalkamayacağımız, hesabını veremeyeceğimiz hiçbir şeyi yapmayalım. Burada kalan büyüklerimiz, misafirlerimiz bize emanettir. Emanete gözümüz gibi bakmalıyız ve bu insanların dualarını almalıyız. İş disiplinini de elden bırakmamalıyız. Ecdat yadigarı, şefkat yuvası Darülaceze'ye ve burada kalan sakinlerimize hizmet etmek büyük bir onurdur ve bu onura yakışacak şekilde hareket etmenizi istiyorum'' diyerek konuşmasını tamamladı.

Tüm Darülaceze çalışanları da Darülaceze Başkanı İlhan Uğur'un Başkanlık görevini tebrik ederek, hayırlı olmasını diledi.

Listeye Geri Dön

YARDIM ÇEŞİTLERİ

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Darülaceze Cad. No:51 Okmeydanı - ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Telefon: (0212) 210 18 95 (Pbx)
    Faks: (0212) 210 18 96

  • E-posta: darulaceze@darulaceze.gov.tr

E-POSTA BÜLTEN

  • Yenilik ve haberlerimizi en kısa sürede almak için bültenimize kaydolun.