Sonraki Önceki
HAMZA CEBECİ DARÜLACEZE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ DEVİR ALDI

Darülaceze Başkanı olarak atanan Hamza Cebeci Darülaceze çalışanları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Tüm personel ile yapılan toplantıda Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci '' Çok kıymetli Darülaceze çalışanları ,sizleri ekip olarak burada birarada görmekten çok mutlu oldum. Bu ekibi bu kadroyu görünce sizlerin Darülaceze'yi en güzel şekilde idare edeceğini düşündüm. Sözlerimin başında hepinizin Ramazanını tebrik ediyor, hayırlar getirmesini diliyorum. Bugün birarada olmayı istemimin sebebi birbirimizi daha yakından tanımak, sizinle fikir alışverişinde bulunmak ve istişare etmektir.'' dedi.

Cebeci '' Birinci gayemiz burada kalan sakinlere hizmet etmektir. Siz mutlu olursanız sakinlerimizi o derece mutlu ederseniz, siz memnun olursanız sakinlerimiz de o derece memnun olur. Sizlerle iyi bir ekip oluşturarak, hem sakinlerimize , hem de siz çalışanlarımıza her türlü imkanı sağlayacağımızı düşünüyorum. İyi bir takım oluşturarak Darülaceze'nin iyi ve başarılı olmasını sağlayacağımıza inanıyorum. Darülaceze'de çalışmak bir onur belgesi olmalıdır. Yaptığınız vazife, görev başka yerlerde çalışanlardan çok daha farklı ve kutsal bir çalışma. ''diyerek personellerin isteklerini dinleyip, sorularını cevaplandırdı.

Toplantı sonunda tüm Darülaceze personeli Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci'nin yeni görevini tebrik ederek, hayırlı olmasını diledi.

Listeye Geri Dön

YARDIM ÇEŞİTLERİ

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Darülaceze Cad. No:51 Okmeydanı - ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Telefon: (0212) 210 18 95 (Pbx)
    Faks: (0212) 210 18 96

  • E-posta: darulaceze@darulaceze.gov.tr

E-POSTA BÜLTEN

  • Yenilik ve haberlerimizi en kısa sürede almak için bültenimize kaydolun.