Sonraki Önceki
DARÜLACEZE'DE BEREKETLİ BAYRAM

Darülaceze, yoğun ve maneviyat dolu geçen Ramazan ayının sonunda,ziyaretçileriyle birlikte mutlu ve duygu dolu bir bayram geçirdi.

Bayram namazının ardından, Darülaceze'de büyüyen ve devlet koruması altında olan çocuklar ve sakinlerin bir araya geldiği bayram kahvaltısı düzenlendi. Kahvaltıya Kağıthane Kaymakamı A.Akın Varıcıer, Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Çayır ve eşleri de katıldı. Misafirlerin ve sakinlerin bayramını kutlayan Varıcıer '' Saygıdeğer büyüklerim, sevgili çocuklar ve gençler, hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum. Bayramınız mübarek olsun. Bu bayram sabahında da gözümüzü burada açtık. Bayram namazından sonra sizlerle olmak bizim için bir gelenek haline geldi. Çocuklarımızla ,siz değerli büyüklerimizle bu ortamı teneffüz etmekten büyük zevk alıyoruz.Bayramlar sizlerle birlikte başladığı zaman bizim için daha anlamlı hale geliyor. Aranızda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.İnşallah nice bayramlara sağlık içerisinde, huzur içerisinde kavuşmanızı diliyorum.'' dedi.

Darülaceze Başkanı Y.Mimar Hamza Cebeci de tüm sakinleri yerlerinde ziyaret ederek, bayram hediyesi takdim etti. Yoğun ilgi gösteren ziyaretçilerin de bayramlarını kutladı. Cebeci '' Darülaceze'ye gönül vermiş ve hizmet etmiş hamiyetperver insanlarınızın bayramını tebrik ediyor, kutluyorum. Bugün 508 sakinimizi ziyaret ettik. İki gün önce de sakinlerimize hizmet eden çalışanlarımız ile bayramlaştık. Zevkle ve gönülden hizmet ettiklerine şahit olduk. Bu müesseseyi yapanların Allah mekanlarını cennet etsin. Bu müesseseye katkıda bulunanların da Allah tüm isteklerini, arzularını gerçekleştirsin.'' diyerek duygularını dile getirdi. Başkan Cebeci '' Bu kapı ihtiyacı olan herkese açık. Burada hizmet 24 saat devam ediyor. Gönül arzu eder ki ihtiyaç olmasın ama olduğu zamanda, devletimiz, idaremiz en güzel şekilde hizmet vermeye devam edecek. Kapılarımız ihtiyacı olanlara açık olduğu gibi, buraya gönül veren tüm ziyaretçilerimize de her zaman açık'' diyerek bayramda sakinleri yalnız bırakmayan tüm ziyaretçilere teşekkür etti.

Eski Avrupa Birliği Bakanı ve Baş Müzakereci Egemen Bağış ve ailesi de önce çocukları ,sonra da tüm sakinleri ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.

Darülaceze sakinleri ise, hem Ramazanın hem de Bayramın bereketli, huzurlu ve sevgi dolu geçmesini sağlayan tüm ziyaretçilere sevgilerini iletti. Hem sakinler, hem de ziyaretçiler Darülaceze'nin huzur dolu bahçesinde sevgi ve muhabbet dolu bir bayram geçirdi.

Listeye Geri Dön

YARDIM ÇEŞİTLERİ

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Darülaceze Cad. No:51 Okmeydanı - ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Telefon: (0212) 210 18 95 (Pbx)
    Faks: (0212) 210 18 96

  • E-posta: darulaceze@darulaceze.gov.tr

E-POSTA BÜLTEN

  • Yenilik ve haberlerimizi en kısa sürede almak için bültenimize kaydolun.