Sonraki Önceki
PAYLAŞTIKÇA GÜZELLİKLER ÇOĞALIR, ACILAR AZALIR

Darülaceze Başkanımız Hamza Cebeci  Geleneksel Bayramlaşma Programında çalışanlara birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Hamza Cebeci ''Darülaceze'de kalan sakinlerimizin ve sizlerin mutluluğu bizim  için çok önemli. Bu yüzden iyi zamanda da, kötü zamanda da birbirimize destek olmalıyız. Güzellikler paylaştıkça çoğalır, acılar paylaştıkça azalır. Sıkıntılarımızı paylaştıkça her geçen gün azaltacağız. Hiç kimse kalıcı değil. Buradan ayrıldığımızda, arkamızda iyi şeyler  bırakmalıyız.'' dedi. Cebeci, ''Peygamber Efendimize (s.a.v.), sahabesi '' İşlerimizin olması için bize duacı ol'' dediğinde Efendimiz '' Ben dua edeyim de sen de yardımcı ol'' diye cevap verir. Bir şeyin olması için öncelikle çalışmamız gerekir. Rabbimiz dünyada çalışmamızın karşılığını verir.'' diyerek sözlerine devam etti.

Cebeci, Kurban Bayramında çalışacak personel için ''Bayramda tatillerinden fedakarlık yaparak görevine devam edecek  arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Şimdiden şahsım ve  İdari Meclis Üyelerimiz adına hepinizin bayramını kutluyor, hayırlı bayramlar diliyorum'' dedi.

Konuşma programının ardından Darülaceze Başkanımız Hamza Cebeci ve Başkan Yardımcılarımız tüm personelle tek tek bayramlaştı.

Listeye Geri Dön

YARDIM ÇEŞİTLERİ

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Darülaceze Cad. No:51 Okmeydanı - ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Telefon: (0212) 210 18 95 (Pbx)
    Faks: (0212) 210 18 96

  • E-posta: darulaceze@darulaceze.gov.tr

E-POSTA BÜLTEN

  • Yenilik ve haberlerimizi en kısa sürede almak için bültenimize kaydolun.