Sonraki Önceki
BAYRAMLAR SEVİNÇTİR, PAYLAŞMAKTIR

Darülaceze  Kurban Bayramı'nı  ziyaretçileri, gönüllüleri ve bağışçıları ile birlikte huzur içinde geçirdi.

Darülaceze, güne bayram namazı ve sonrasında düzenlenen bayram kahvaltısı ile başladı. Kahvaltıya devlet koruması altında olan çocuklarımız ve sakinlerimiz katıldı. Sakinlerimiz çocuklara bayram hediyeleri verdi. Çocuklarımız da büyüklerinin ellerini öperek hayır dualarını aldı.

Darülaceze Başkanımız Hamza Cebeci bayramlaşmaya yuvada kalan çocuklarımızı ziyaret ederek başladı. Çocuklarla tek tek ilgilenen ve hepsini kucaklayan Cebeci ''Çocuklarımız en değerli varlıklarımız. Çocuklara ayrı bir ilgi ve şefkat göstermeliyiz'' dedi. Yuva ziyaretinden sonra, sakinlerimizin yaşadıkları  binalara ziyarette bulunan Cebeci,  sakinlerimize bayram hediyelerini takdim etti. Cebeci, sakinlere ''Sizler mutluysanız, biz de mutluyuz. Amacımız hepinizin huzur içinde bir hayat geçirmenizi sağlamak. Sadece bayramlarda değil her zaman yanınızdayız ve yanınızda olmaya devam edeceğiz'' diyerek,  Sultan Abdülhamit'in kurduğu 120 yıllık bu müstesna Müessese'de bayramın ayrı bir maneviyatı olduğunu belirtti. Kurban bağış alanını da ziyaret eden Hamza Cebeci, Darülaceze'yi hatırlayan bağışçılarımıza şükranlarını sunarak, bayramlarını kutladı.

Darülaceze bu sene de gelen ziyaretçilerle doldu taştı. Eller öpüldü, bayram şekerleri ikram edildi.Sakinlerimiz bağışçılar ve ziyaretçilerle, içinde yalnızlık olmayan, paylaşılan, sevinç dolu bir bayram geçirdi.

Listeye Geri Dön

YARDIM ÇEŞİTLERİ

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Darülaceze Cad. No:51 Okmeydanı - ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Telefon: (0212) 210 18 95 (Pbx)
    Faks: (0212) 210 18 96

  • E-posta: darulaceze@darulaceze.gov.tr

E-POSTA BÜLTEN

  • Yenilik ve haberlerimizi en kısa sürede almak için bültenimize kaydolun.