Sonraki Önceki
CUMHURBAŞKANIMIZ, BAŞKANIMIZI MABEYN KÖŞKÜ’NDE KABUL ETTİ

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başkanımız Hamza Cebeci’yi Makamında kabul etti.

Cumhurbaşkanımızın daveti üzerine Yıldız Sarayı’nda bulunan Mabeyn Köşkü’nde gerçekleşen kabülde, Başkan Yardımcımız Ümit Ünal da hazır bulundu.

Başkanımız Hamza Cebeci’den Arnavutköy İlçesine bağlı Yassıören Mahallesi sınırlarında bulunan ve 157.000 m2 alana inşa edilecek olan, Sosyal Hizmet Şehri ile ilgili brifing alan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, yeni yapılacak olan modern Darülaceze’lerin teknik işlemlerinin bir an önce tamamlanarak, gerekli protokollerin imzalanması ve temel atma gününün kendisine müjde olarak bildirilmesini istedi.

Başkanımız Hamza Cebeci, Cumhurbaşkanımız ile yaptıkları görüşmenin çok olumlu geçtiğini ifade ederek, Zat-ı Muhteremlerinin kurumumuza olan alakasından doyalı da çok mutlu oluduğunu, Sayın Cumhurbaşkanımızın en kısa zamanda Darülaceze’yi ziyaret etme arzusunda olduğunu belirti.

Başkanımız Cebeci, Cumhurbaşkanımıza yeni yapılacak olan Darülacezelerin yanı sıra, Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma’nın kurumumuzun da daha geniş kitlelere tanıtmak amacıyla dört dilde hazırlayacağı kitap konusunda bilgi arz ettiğini beyan etti.

Listeye Geri Dön

YARDIM ÇEŞİTLERİ

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Darülaceze Cad. No:51 Okmeydanı - ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Telefon: (0212) 210 18 95 (Pbx)
    Faks: (0212) 210 18 96

  • E-posta: darulaceze@darulaceze.gov.tr

E-POSTA BÜLTEN

  • Yenilik ve haberlerimizi en kısa sürede almak için bültenimize kaydolun.