Sonraki Önceki
GÜNIŞIĞI DERNEĞİ HANIMLARI SAKİNLERİMİZİ UNUTMADI

İnsan ve Medeniyet Hareketi Günışığı Derneği Hamidiye Hanımlar Komisyonu sakinlerimizi ziyaret etti.

Başkan Yardımcımız Ali Erdem tarafından Başkanlık Makamı’nda kabul edilen İMH  Günışığı Derneği Hamidiyeli Hanımlar, Darülaceze’ye sürekli geldiklerini ve burada yapılan güzel hizmetlerin de takipçisi olduklarını söylediler.

Sakinleri dairelerinde ziyaret ederek ellerini öpüp hediyeler veren misafirler, gördükleri ilgiden mutlu olduklarını ifade ettiler.

Dernek olarak bu kutsal çatı altında verilen ulvi hizmetlerin bir parçası olmak istediklerini söyleyen İMH Günışığı Derneği Hamidiye Hanımlar Komisyonu Başkanı Zeliha Öz: &"Mübarek Mevlid Kandili’nde, büyüklerimizi gelip görmek, hal hatır sormak, yalnızlıklarını bir nebze de olsa paylaşmak istedik. Ecdadımızın mirasına sahip çıkmak adına bundan sonra da devamlı gelerek gönüllü hizmette bulunacağız. Bu güzel kurumun yapımında ve hizmetlerinin devamında emeği olan herkesten Allah razı olsun.”dedi.

İMH Günışığı Derneği Hamidiye Temsilciliği Hanımlar Komisyonu’nun Darülaceze ziyaretinde, Başkan Yardımcımız Ümit Ünal’ın eşleri Güler Ünal’ın da aralarında bulunduğu Komisyon üyelerinden; Ayşegül Nas, Zehra Öz, Dilek Doğan, Selma Yılmaz da hazır bulundular.

Başkan Yardımcımız Ali Erdem’de ziyaretlerinden dolayı misafirlerimize teşekkür etti.

Listeye Geri Dön

YARDIM ÇEŞİTLERİ

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Darülaceze Cad. No:51 Okmeydanı - ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Telefon: (0212) 210 18 95 (Pbx)
    Faks: (0212) 210 18 96

  • E-posta: darulaceze@darulaceze.gov.tr

E-POSTA BÜLTEN

  • Yenilik ve haberlerimizi en kısa sürede almak için bültenimize kaydolun.