Sonraki Önceki
POLİS OKULU ÖĞRENCİLERİ SAKİNLERİMİZİ ZİYARET ETTİ

Misafir öğrenciler önce sakinlerimizin odasına giderek ellerini öpüp hayır dua istediler, çiçek sundular. İş terapi atölyelerinin bulunduğu Rehabilitasyon biriminde faaliyet yapan sakinlerimizle de yakından ilgilenen Polis Okulu öğrencileri onlarla fotoğraf çektirdiler.

Başkanımız Hamza Cebeci, Misafirlerimizi, sakinlerimizi ziyaretleri sonrasında makamında kabul ederek ikramda bulundu.

Başkanımız Cebeci, Darülaceze’ye gençlerin ilgisinin kendisini ziyadesiyle memnun ettiğini belirterek, buradaki gördükleri tecrübelerin kendilerine hayatları boyunca rehber olmasını istedi.

Başkanımız Hamza Cebeci’ye; Öğrenci danışmanı Başkomiser Erhan Topuz:  “Biz, Darülaceze sakinlerini ziyarete geldik, onların mutluluğuna şahit olduk. Bu ziyaretimiz küçük bir de anket niteliğindeydi. Ve burada yaşayanlar durumlarından, hayatlarından çok memnunlar. Başkanı olduğunuz bu ekibi vermiş olduğu bu güzel hizmetlerden dolayı tebrik ve ediyoruz.”dedi.

Başkanımız da kendilerine çok teşekkür ederek, “Bu insanların birçoğu hayatlarının son demlerini yaşamaktalar. Onların bir nebze mutluğuna katkıda bulunmak bir yönetici için alabileceği en büyük ödüdür.”dedi.

Listeye Geri Dön

YARDIM ÇEŞİTLERİ

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Darülaceze Cad. No:51 Okmeydanı - ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Telefon: (0212) 210 18 95 (Pbx)
    Faks: (0212) 210 18 96

  • E-posta: darulaceze@darulaceze.gov.tr

E-POSTA BÜLTEN

  • Yenilik ve haberlerimizi en kısa sürede almak için bültenimize kaydolun.