Sonraki Önceki
DARÜLACEZE BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR
Darülaceze Buluşmalarının 8.’si restorasyonu henüz tamamlanan ve bu etkinlik ile faaliyete giren “Darülirfan” da Sayın Esra Albayrak'ın katılımlarıyla gerçekleşti.

Birlikte yapılan kahvaltının ardından Hafız, İmam ve Hatip Selman Okumuş’un okuduğu Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program kurumumuza gelen ziyaretçilerin ve sakinlerimizin görüşlerini, Yurt Projemizi ve Sosyal Hizmet Projemizi anlatan sine-vizyon gösterimi yapıldı.

Darülaceze Gönüllümüz Asuman Karaşabanoğlu ve Başkanımız Hamza Cebeci’nin konuşmasının ardından TOBB Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyesi Hatice Güner Kal ve İTO Başkan Yardımcısı İsrafil Kuralay birer konuşma yaptı.

Son olarak günün konuşmacısı Sayın Esra Albayrak; “Son ziyaretimden bu yana Darülaceze’nin katettiği mesafeyi görmenin gurur verici olduğunu ifade ederek söze başlamak istiyorum. Milyarlarca insandan bir tanesi olarak bu dünyada olmak ne ifade ediyor diye düşünmek batılı kalıpların dışına çıkmayı gerektiriyor. Bencilce yaşama kültürünün hayatlarımıza hakim olduğu ve bunun hepimizi daralttığı bir dönemde yaşıyoruz. Bu bunalımdan herkes nasibini alıyor. Bu küresel bir vakıa. Bu da bizi milli değerlerimizi yeniden keşfetmeye yöneltmeli” dedi.

Programın son bölümünde Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında ödül kazanan sakinimiz Füsun Kaslak, davetliler huzurunda gerçekleşen tören ile kazandığı ödülü kurumumuza bağışladı. Günün anısına çekilen aile fotoğrafı ile program sona erdi.
Listeye Geri Dön

YARDIM ÇEŞİTLERİ

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Darülaceze Cad. No:51 Okmeydanı - ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Telefon: (0212) 210 18 95 (Pbx)
    Faks: (0212) 210 18 96

  • E-posta: darulaceze@darulaceze.gov.tr

E-POSTA BÜLTEN

  • Yenilik ve haberlerimizi en kısa sürede almak için bültenimize kaydolun.