Sonraki Önceki
ULUSLARARASI EĞİTİM KONFERANSI: KADIN VE LİDERLİK
Darülaceze Başkanlığı ve Sufera Tanmiye For Global Training ortaklığı ile düzenlenen “Kadın ve Liderlik” konulu Uluslararası Eğitim Konferansı kurumumuzun Darülirfan Toplantı Salonunda gerçekleşti.
Konferansa Başkanımız Hamza Cebeci ve idare personelimizin yanı sıra Darülaceze Gönüllüleri, basın mensupları ve kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyen katılımcılarımız iştirak etti.
Kahvaltı programı ile başlayan etkinlik kurumumuzu tanıtan sine-vizyon gösterimi, Başkanımız Hamza Cebeci’nin hoşgeldiniz konuşması ve İdare Meclisi Üyemiz Şerif Esendemir, Kudüs Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Ahmet Darraj, Havva Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Ghada Abdulhadi’nin selamlama konuşmalarıyla devam etti.
Etkinliğin son bölümünde Konferans oturumuna geçildi. Kurumumuzun Basın Danışmanı Gazeteci Ersoy Eryan'ın moderatörlüğünde gerçekleşen konferansta ilk olarak Kudüs Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Essam Jumaa, ardından Akademi For Training Center Yönetim Kurulu Başkanı Waseem Kalbouneh, son olarak da Kudüs Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Inshirah Nabhan, “Kadın ve Liderlik” üzerine konuşmalarını yaptılar.
Etkinlik günün anısına fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.
Listeye Geri Dön

YARDIM ÇEŞİTLERİ

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Darülaceze Cad. No:51 Okmeydanı - ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Telefon: (0212) 210 18 95 (Pbx)
    Faks: (0212) 210 18 96

  • E-posta: darulaceze@darulaceze.gov.tr

E-POSTA BÜLTEN

  • Yenilik ve haberlerimizi en kısa sürede almak için bültenimize kaydolun.