Sonraki Önceki
Darülaceze Sakinlerinin Boğaz Keyfi

Darülaceze sakinleri Kabataş'tan hareket eden tekneyle Boğaz keyfi yaptı.

Şişli Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen Boğaz turu, sakinler için moral kaynağı oldu. Sakinler, öğle yemeğinin ardından Kabataş İskelesine yola çıktılar. Güneşli bir sonbahar gününde, yüzlerce yıllık tarihin şahidi İstanbul Boğazı'nın güzelliğini seyre daldılar. Türküler ve şarkılar eşliğinde sohbet edip, gönüllerince eğlendiler.

Sakinler geziden duydukları mutluluğu dile getirirken, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'e, tekne turuna katılan Şişli Belediyesi Özel kalem Müdürü Abdülkadir Sezgin aracılığıyla teşekkürlerini bildirdiler. Kurumun organize ettiği etkinliklerle hayat daha sıkı bağlandıklarını, anılarının tazelendiğini vurgulayarak, bu imkanları sağlayan Sayın Bakanımıza ve Darülaceze Başkanımıza sevgi ve saygılarını ilettiler.

Darülaceze Başkanı Nevzat Bayhan'da, sevgi ve selamlarını iletirken, sakinlerin sosyal hayatın içerisinde yer almalarını sağlamak  için sunulan sosyal ve kültürel etkinliklerin sürekli olacağını belirterek, etkinliklerde katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

Listeye Geri Dön

YARDIM ÇEŞİTLERİ

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Darülaceze Cad. No:51 Okmeydanı - ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Telefon: (0212) 210 18 95 (Pbx)
    Faks: (0212) 210 18 96

  • E-posta: darulaceze@darulaceze.gov.tr

E-POSTA BÜLTEN

  • Yenilik ve haberlerimizi en kısa sürede almak için bültenimize kaydolun.