Sonraki Önceki
CUMHURBAŞKANLIĞI'NDAN KURUMUMUZDA AŞURE İKRAMİ
Cumhurbaşkanlığı tarafından organize edilen “Aşure İkramı”, devlet büyüklerimiz, gönüllülerimiz ve çok değerli sanatçılarımızın bir araya gelmesine vesile oldu.

Etkinliğe Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Adnan Tanrıverdi, İstanbul Vali Yardımcısı Cemalettin Özdemir, Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay, Edirne Eski Valisi Dursun Ali Şahin, sakinlerimiz, personelimiz ve gönüllülerimiz katıldı.

Darülaceze bahçesinde gerçekleşen etkinlikte gönüllülerimizden Asuman Karaşabanoğlu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Adnan Tanrıverdi ve Başkanımız Hamza Cebeci haziruna hitaben birer konuşma yaptı.

Çok yakında temelleri atılacak olan Sosyal Hizmet Şehri Projemize destek vermek için kurumumuzda bulunan değerli sanatçılarımızın da sakinlerimizi selamlamalarının ardından, Cumhurbaşkanlığı aşçıları tarafından özel olarak hazırlanan aşure haziruna ikram edildi.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Adnan Tanrıverdi, Başkanımız Hamza Cebeci ve sanatçılarımız aşure kazanının başına geçerek kendi elleriyle doldurdukları aşureleri misafirlerimize ikram ettiler.

Etkinliğimiz Başkanımız Hamza Cebeci’nin misafirlerimiz Başkanlık Makamında ağırlamasının ardından sona erdi.
Listeye Geri Dön

YARDIM ÇEŞİTLERİ

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Darülaceze Cad. No:51 Okmeydanı - ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Telefon: (0212) 210 18 95 (Pbx)
    Faks: (0212) 210 18 96

  • E-posta: darulaceze@darulaceze.gov.tr

E-POSTA BÜLTEN

  • Yenilik ve haberlerimizi en kısa sürede almak için bültenimize kaydolun.